Документи при призначенні до пенсій надбавок, допомог, додаткової пенсії, компенсації та підвищен

  Раздел: Територіальні органи влади » Пенсійне забезпечення Дата публикации: 18-04-2016, 08:24

  ДОКУМЕНТИ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ ДО ПЕНСІЙ НАДБАВОК, ДОПОМОГ, ДОДАТКОВОЇ ПЕНСІЇ, КОМПЕНСАЦІЇ ТА ПІДВИЩЕНЬ

   

  При призначенні до пенсій надбавок, допомог, додаткової пенсії, компенсації та підвищень відповідно надаються такі документи

   

  1). Про перебування на утриманні заявника непрацездатних членів сім'ї.

  (за документ, що засвідчує факт перебування на утриманні непрацездатних членів сім'ї, приймаються довідки житлово-експлуатаційних або інших організацій з місця проживання (реєстрації), або довідки органів місцевого самоврядування, або довідки про реєстрацію місця проживання (разом з годувальником за однією адресою), видані згідно із вимогами статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

  У разі неможливості надати такі документи факт перебування на утриманні померлого годувальника встановлюється у судовому порядку).

   

  2). Документи про визнання заявника ветераном війни, особою, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», або особою, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною (для підвищення пенсій згідно зі статтями 12-16 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

  (за документ, який засвідчує, що особі встановлено статус ветерана війни, особи, на яку поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, приймаються завірені в установленому порядку копії посвідчень: учасника війни; учасника бойових дій; інваліда війни; особи, на яку поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; документи, що підтверджують наявність заслуг, передбачених статтею 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

   

  3). Документи про визнання особи такою, що має особливі заслуги перед Батьківщиною (для підвищення пенсії відповідно до статті 9 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»).

   

  4). Документи про визнання заявника реабілітованим або членом його сім'ї, якого було примусово переселено (для підвищення пенсії згідно з пунктом «г» статті 77 Закону України «Про пенсійне забезпечення»).

   

  5). Документи про надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського (для підвищення пенсії згідно зі статтею 6 Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні»).

  (за документ, який засвідчує, що особі надано статус особи, яка проживає, працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського, приймається копія відповідного посвідчення встановленого зразка або інший документ, який підтверджує проживання, роботу (навчання) особи на території такого населеного пункту).

   

  6). Документи про надання статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС чи потерпілого від Чорнобильської катастрофи (для призначення додаткової пенсії відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

   

  7). Експертний висновок щодо встановлення причинного зв'язку смерті з роботами з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (для призначення компенсаційної виплати відповідно до статті 52 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

   

  8). Документи про нагородження нагрудним знаком «Почесний донор України», «Почесний донор СРСР» (для встановлення надбавки відповідно до Закону України «Про донорство крові та її компонентів»).

  (за документ, що підтверджує статус почесного донора України і СРСР, приймається завірена в установленому порядку копія посвідчення «Почесний донор України», «Почесний донор СРСР»).

   

  9). Висновок лікарсько-консультаційної комісії про необхідність постійного стороннього догляду (для встановлення надбавки на догляд відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 липня 2008 року № 654 «Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян»).

   

  10). Документи про визнання особи жертвою нацистських переслідувань або дружиною (чоловіком) померлої жертви нацистських переслідувань (для підвищення пенсії або щомісячного довічного грошового утримання згідно зі статтями 6-1-6-4 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань»).

   

  11). Документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків непрацездатним членам сім'ї (для призначення надбавки на непрацездатних членів сім'ї) (за наявності).

   

  ДОКУМЕНТИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ У ЗВ'ЯЗКУ З ВТРАТОЮ ГОДУВАЛЬНИКА

  ДОКУМЕНТИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ У ЗВ'ЯЗКУ З ВТРАТОЮ ГОДУВАЛЬНИКА   До заяви про призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника додаються такі документи померлого годувальника   1). Документи про стаж, що...

  ДОКУМЕНТИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ

  ДОКУМЕНТИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ   До заяви про призначення пенсії по інвалідності додаються такі документи   1). Документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків...

  ДОКУМЕНТИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ

  ДОКУМЕНТИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ   До заяви про призначення пенсії за віком додаються такі документи   1). Документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які...

  ДОКУМЕНТИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

  ДОКУМЕНТИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ   До заяви про призначення пенсії за вислугу років додаються такі документи   1). Документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника...

  ДОКУМЕНТИ ПРИ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЇ,

  ДОКУМЕНТИ ПРИ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЇ, ПОНОВЛЕННІ ВИПЛАТИ РАНІШЕ ПРИЗНАЧЕНОЇ ПЕНСІЇ, ПЕРЕВЕДЕННЯ З ОДНОГО ВИДУ ПЕНСІЇ НА ІНШИЙ   Документи при перерахунку пенсії, поновленні виплати раніше призначеної пенсії, переведення з одного...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031