”ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ”

  Раздел: Новини » Новини служби у справах дітей та сім’ї Дата публикации: 10-08-2017, 14:27

   

          

  На сьогоднішній день, українське суспільство стурбоване ситуацією щодо забезпечення потреб дітей соціально незахищених категорій, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Особливу увагу до підготовки їх для подальшого самовизначення у самостійному житті, визначення професійного напрямку, розвитку здібностей, реалізації інтересів розв’язання побутових питань, уміння розпоряджатися власним майном і коштами та формування у них теоретичних і практичних навичок, спрямованих, зокрема, на отримання соціальних, освітніх, медичних, адміністративних та інших послуг. Особливо, такі діти потребують допомоги з питань суспільного спілкування, подолання складних життєвих ситуацій, формування навичок здорового способу життя.

         Щоб допомагати таким дітям в наших умовах, необхідні сучасні методи підготовки їх до самостійного життя з урахуванням їхніх вікових особливостей, потреб та інтересів кожної дитини із широким залученням до цієї роботи представників громадянського суспільства.

           Міністерство соціальної політики пропонує підтримати ініціативу одного з найпотужніших підприємств України ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» щодо реалізації всеукраїнського масштабного проекту, спрямованого на соціальну адаптацію та професійний розвиток дітей, в рамках реалізації якого підприємство зобов’язується забезпечити навчання дітей відповідно до обраного профілю або за бажанням дитини оплатити перепрофільне навчання, гуртожитком для проживання в будь-якому регіоні України, в перспективі місцем роботи з офіційною зарплатнею та іншими соціальними гарантіями. В свою чергу,  для вікової категорії дітей до 18 років пропонуються профорієнтаційні заходи різного характеру, екскурсії на виробничі підприємства, а також спільна організація соціальних заходів спрямованих на професійне самовизначення дітей.

          З урахуванням вище зазначеного, взяти участь у соціальному проекті, просимо бажаючих та законних представників дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, із числа випускників 9-х та 11-х класів,  які потребують соціальної допомоги , звертатися до Служби у справах дітей та сім’ї Васильківської районної  державної адміністрації за адресою: вулиця Небесної Сотні, 46, місто Васильків, Київська область (телефон для довідок: 04571-6-23-28).

   

   

   

  Служба у справах дітей

  та сім’ї Васильківської

  районної державної адміністрації

  ”Про виховні функції сім’ї та недопущення насильства над дітьми”

    Сім’я – це унікальний соціальний інститут, першооснова духовного, економічного та соціального розвитку суспільства. Вона пов’язана з усіма сферами  життєдіяльності  людини та охоплює всі рівні...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829