Інформація про прийом слухачів до Інституту «Вища школа державного управління»

  Раздел: Новини » Новини району Дата публикации: 7-04-2016, 06:10

  Інформація про прийом слухачів до Інституту «Вища школа державного управління»

   

  На навчання за державним замовленням до Інституту «Вища школа державного управління» за денною формою приймаються особи, які на момент подання документів до приймальної комісії не досягли 35 років, а також:

   

  <!-- [if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та вступають за договорами-направленнями органів, установ; період навчання в Інституті зараховується до стажу державної служби (служби в органах місцевого самоврядування);

  або

  <!-- [if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->мають диплом про повну вищу освіту з відзнакою та вступають за договорами-направленнями державних органів, органів місцевого самоврядування (без стажу роботи на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування).

   

  Окрім навчання слухачів за державним замовленням можливий вступ і за договорами між Національною академією та замовниками. Вартість навчання складає 45 600 грн.

   

  Документи подаються особисто до приймальної комісії Національної академії (м.Київ) з 1 квітня по 31 травня 2016 року.

   

  Навчання слухачів завершується державною атестацією, яка включає державний екзамен та публічний захист магістерської роботи.

   

  Всі, хто виявив бажання навчатися в Інституті «Вища школа державного управління» проходять конкурсний відбір за результатами екзаменів у два тури.

   

  Перший тур проводиться на базі Національної академії (м.Київ) та регіональних інститутів державного управління (Львівського, Дніпропетровського, Одеського та Харківського). Вступники у першому турі проходять комп'ютерне тестування з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань. Особи, які успішно пройшли конкурсний відбір у першому турі, допускаються до участі у другому турі, який проходить на базі Національної академії (м.Київ).

  У другому турі вступники проходять конкурсний відбір за результатами:

  - екзамену з іноземної мови;

  - співбесіди із сучасних проблем державного управління з метою визначення практичного досвіду, аналітичних і творчих здібностей, мотивації до роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування.

   

   За результатами вступних екзаменів приймальна комісія ухвалює рішення про зарахування вступників до Інституту «Вища школа державного управління», яке затверджується наказом президента НАДУ при Президентові України.

  Слухачі мають можливість обрати для поглибленого вивчення одну із запропонованих спеціалізацій: "Глобальне врядування", "Новий публічний менеджмент" та "Європейська співпраця".

  Навчання слухачів тривалістю 18 місяців включає стажування у органах державного управління в Україні, у тому числі Адміністрації Президента України, Секретаріаті Кабінету Міністрів України та Апараті Верховної Ради України, а також в органах влади зарубіжних країн.

  Окремі лекції викладаються  англійською мовою.

   

  Після успішного закінчення Інституту «Вища школа державного управління» випускник отримує диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» про другу вищу освіту та отримує направлення на роботу згідно з договором.

   

  Слухачі Інституту «Вища школа державного управління» впродовж всього періоду навчання отримують стипендію. Іногороднім надається гуртожиток.

   

  Наш сайт: www.hspa.edu.ua.

  Контакти для спілкування: тел. (044) 481-21-98, (044) 481-21-86, e-mail: hspa@ukr.net.

   

  Телефон відділу прийому слухачів та розподілу випускників: (044) 455-68-01;
  e-mail: vstup_nadu@ukr.net.

   

  ДОКУМЕНТИ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ ВСТУПНИКА

  1. Особова картка державного службовця, посадової особи місцевого самоврядування або особовий листок з обліку кадрів (для осіб, які не перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування).

  2. Автобіографія.

  3. Копія диплома(ів) про вищу освіту, додаток до нього, засвідчені нотаріально (для студентів випускних курсів - довідка з ВНЗ про претендування на червоний диплом).

  4. Копія Договору-направлення до Національної академії, засвідчена відділом кадрів органу, установи, організації, що видали Договір-направлення (для студентів випускних курсів договір направлення додається після складання іспитів).

  5. Медична довідка, форма 86.

  6. П’ять фотокарток розміром 3х4 см.

  7. Копія трудової книжки, засвідчена відділом кадрів органу, установи, організації, де працює особа, яка вступає до Національної академії.

  8. Копія картки фізичної особи – платника податків.

  9. Копія паспорта (с. 1-2, 10-11).

  10. Два поштових конверти з марками по Україні (із заповненою зворотною адресою).

  Паспорт та військовий квиток подаються особисто.

   

  Увага! Для осіб, які подають документи про здобуту вищу освіту в іноземних державах, обов’язковою є процедура нострифікації диплома, яку проводить Міністерство освіти і науки України в установленому

   

  Порядок призначення та виплати надбавки на непрацездатних членів сім’ї

    Особам, які перебувають на обліку в управлінні пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та одержують пенсію за нормами...

  У Вишневому запрацював центр, де надають безоплатну вторинну правову допомогу для мешканців 9 районів.

    Головне завдання центру – забезпечення представництва інтересів соціально незахищених громадян у судах по цивільних та адміністративних справах. Центр надає допомогу мешканцям дев’яти районів, а саме...

  Щодо виплати пенсії у зв'язку з втратою годувальника особі, яка є аспірантом і навчається у вищому навчальному закладі, до досягнення нею 23 років.

  Відповідно до статті 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається, зокрема, дітям, які навчаються за денною формою...

  ВАСИЛЬКІВСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ІНФОРМУЄ:

    На виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015  №...

  ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ ДО ДСНС УКРАЇНИ!

    Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області оголошує набір на службу за контрактом у підрозділи пожежно-рятувальної служби, які дислокуються на території Київської області, на...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930