Про порядок державної реєстрації народження дитини в пологовому будинку

   

  З 16.03.2016 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Київської  області  здійснюється  прийняття документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видача ними свідоцтв про народження безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи.

  Державна реєстрація народження провадиться на підставі медичного свідоцтва про народження, виданого пологим будинком. Для подачі заяви про державну реєстрацію народження та отримання свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку, крім медичного свідоцтва про народження,  Вам необхідно подати наступні документи:

    якщо Ви перебуваєте у зареєстрованому шлюбі та маєте спільне прізвище:

  - паспорти, що посвідчують особи батьків (одного з них), та свідоцтво про  шлюб (присутність батька не обов’язкова)

    якщо Ви перебуваєте у зареєстрованому шлюбі та маєте різні прізвища:

  - паспорти, що посвідчують особу батьків, свідоцтво про шлюб та спільна заява щодо  присвоєння дитині прізвища (заява про присвоєння дитині прізвища складається при подачі документів, присутність обох батьків, як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова).

      У разі, якщо батько дитини не може особисто з'явитись, то його заява щодо присвоєння дитині прізвища, справжінсть підпису на якій має бути нотаріально засвідченою, може бути подана через представника (представником може виступати мати дитини).. Повноваження представника мають грунтуватися на нотаріально посвідченій довіреності.

   

  якщо Ви не перебуваєте у зареєстрованому шлюбі, але бажаєте вказати відомості про батька дитини:

  - паспорти, що посвідчують особу батьків, заява матері та батька дитини про визнання батьківства (заява складається при подачі документів, присутність обох батьків, як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова).

        У разі, якщо заява про визнання батьківства не може бути подана особисто батьком дитини, вона може бути подана через представника або надіслана поштою за умови нотаріального засвідчення справжності підпису батька дитини на цій заяві. Повноваження представника мають ґрунтуватися на нотаріально посвідченій довіреності.

   

  якщо мати дитини не перебуває у зареєстрованому шлюбі і немає заяви особи, яка визнає себе батьком дитини:

  - паспорт, що посвідчує особу матері, та заява про запис відомостей про батька відповідно до частини першої стаття 135 Сімейного кодексу України (заява складається при подачі документів).

   

  Також, для державної реєстрації народження, Ви можете особисто звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання або за місцем народження дитини.

  Бажаємо здоров’я Вам та вашим діткам, та разом сподіваємось на нашу тісну та плідну співпрацю!

  З питання звертатися за телефоном 04571-2-44-72, 6-20-80

   

  В.о. начальника відділу державної реєстрації актів

  цивільного стану Васильківського міськрайонного

  управління юстиції у Київській області

  М.М.Твердохліб

  17.03.2016 року

  Щодо документів виданих на тимчасово окупованих територіях

    Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Васильківського міськрайонного управління юстиції у Київській області повідомляє 24.02.2016 року набув чинності Закону України «Про внесення змін до Цивільного...

  Нові умови призначення допомоги на дітей

    Управління соціального захисту населення Васильківської районної державної адміністрації  надає роз'яснення щодо нових умов  призначення допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги дітям, батьки...

  Урочисте вручення свідоцтва про народження

    У четвер, 24 грудня,  в приміщенні полового відділення Васильківської ЦРЛ о 14.00 заплановано приїзд начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Герасимчука С.С. , директора...

  Спрощено порядок державної реєстрації при народженні дитини

    Наказом Міністерства юстиції України від 26.08.2015 року № 1593/5 спрощено доступ громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, а саме: працівниками відділів державної реєстрації актів...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Васильківського міськрайонного управління юстиції у Київській області інформує про:

    адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану ( частина друга) Видача свідоцтва про розірвання шлюбу: за взаємною згодою подружжя, яке не має неповнолітніх дітей; з особами, визнаними в...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31