Спрощено порядок державної реєстрації при народженні дитини

  Раздел: Новини » Новини району Дата публикации: 23-12-2015, 09:06

  Спрощено порядок державної реєстрації при народженні дитини

   

  Наказом Міністерства юстиції України від 26.08.2015 року № 1593/5 спрощено доступ громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, а саме: працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану проводиться прийняття  документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видача свідоцтва про народження безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи.

   

  З 22.12.2015 року відділ державної реєстрації актів цивільного стану Васильківського міськрайонного управління юстиції у Київській області, також приймає документи необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини, та видає свідоцтва про народження у визначені дні в пологовому відділенні Васильківської центральної районної лікарні Київської області.

   

  Підставами для проведення державної реєстрації народження дитини, відповідно до пункту 2 глави 1 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану України, затверджених наказом Міністерства юстиції України № 52/5 від 18.10.2000 року (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24.12.2010 року № 3307/5) (далі – Правила), є медичне свідоцтво про народження (форма № 103/о), форма якого затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України.

   

  Одночасно із заявою про державну реєстрацію народження подаються паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них), у разі необхідності свідоцтво про шлюб.

   

  При реєстрації народження дитини батьки якої перебувають в шлюбі спільне прізвище, то дитині присвоюється прізвище батьків, при різних прізвищах за письмовою згодою батьків дитині присвоюється прізвище батька чи матері або подвійне прізвище, утворене шляхом з’єднання їхніх прізвищ.

   

         Якщо жінка та чоловік не перебувають у шлюбі між собою, а чоловік визнає себе батьком дитини, вони подають спільну заяву матері та батька дитини про визнання батьківства, в який вказується прізвище, ім’я, по батькові, яке буде присвоєно дитини.

   

         В тому випадку коли мати дитини не перебуває у шлюбі та немає спільної заяви батьків про визнання батьківства, прізвище та громадянство батька дитини зазначається за прізвищем та громадянством матері, а власне ім’я та по батькові – за вказівкою матері у заяві про державну реєстрацію народження відповідно до частини першої статті 135 СК України.

   

  Особливо Вашу увагу хотілося б звернути на те, що державна реєстрація народження проводиться у відповідності із ст.. 143-147 Сімейного кодексу України, згідно яких батьки зобов'язані  невідкладно,  але  не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану.Невиконання цього обов'язку є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

   

  Бажаємо здоров’я Вам та вашим діткам, та разом сподіваємось на нашу тісну та плідну співпрацю!

   

  З питання звертатися за телефоном 04571-2-44-72, 6-20-80

   

  В.о. начальника відділу державної реєстрації актів

  цивільного стану Васильківського міськрайонного

  управління юстиції у Київській області

  М.М.Твердохліб

  21.12.2015 року

  Увага !!! Поліомієліт

    У зв’язку з епідемією поліомієліту в Україні у амбулаторно-поліклінічних закладах м.Васильків та Васильківського району проводиться П раунд позапланової імунізації з 30.11.2015 по 12.12.2015. Запрошуються батьки з...

  Запроваджено електронний сервіс з проставлення апостиля

    З 20 листопада 2015 року в Україні запроваджено електронний сервіс з проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України....

  Васильківське міськрайонне управління юстиції інформує:

        Особливості проведення державної реєстрації актів цивільного стану за заявами громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян...

  Васильківське міськрайонне управління юстиції інформує:

  Нагадуємо, що 07 липня 2015 року Міністерство юстиції з метою покращення умов отримання фізичними особами-підприємцями та юридичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Васильківського міськрайонного управління юстиції у Київській області, повідомляє:

    Міністерство юстиції запроваджує у місті Києві, Київській та Одеській областях пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет. Це передбачено наказом Мін'юсту...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930