Семінар з енергозаощадження

  Семінар з енергозаощадження

   

  На виконання доручення Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка  17.08.2015 року в залі засідань Васильківської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови адміністрації Червенка Є.М. був проведений семінар з енергоефективності.

  На даному семінарі були присутні  начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Васильківської районної державної адміністрації Данилов О.Г., заступник керуючого АТ «Ощадбанк» м. Васильків Диба В.І.,головний економіст відділу розвитку банкового бізнесу  АТ «Ощадбанк» м. Васильків Клименко І.В.,  начальник відділу комплектації ТОВ «Епіцентр» Гоц Т.О., комерційний директор ТОВ «Епіцентр» Плюшко Ю.С., комерційний директор ТОВ «Нова Лінія» Новосельський О.М., начальник відділу комплектації ТОВ «Нова Лінія» Сорока О.В., директор ТОВ «Мастер-енерго»  Гладкий В.О. та головний спеціаліст Управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою Васильківської міської ради Кияниця Л.В.

  Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури доповів, що станом на сьогодні по  Україні за діючої державною програмою утеплення близько 14,5 тисяч сімей оформили енергоощадні кредити на суму понад 250 мільйонів гривень, з яких 73% звернулися тільки за останні 2 місяці. Така позитивна динаміка свідчить про схвальну реакцію громадян України на дану ініціативу уряду.

  Однак у Васильківському районі жодного оформленого кредиту на придбання твердопаливних котлів та відповідних матеріалів для утеплення житлових будинків, що свідчить про недовіру до банківської системи та низький рівень роз’яснювальної роботи на місцевому рівні. Також наголосив про необхідність проводити зустрічі представників банків та підприємств учасників реалізації даної програми з громадами населених пунктів Васильківського району.

  Головний економіст відділу розвитку банкового бізнесу  АТ «Ощадбанк» м. Васильків Клименко І.В. повідомила, що кредити по даній державній програмі надаються в термін до 3-х років, в загальній сумі до 50 тис. грн.. По даній державній програмі на покупку твердопаливного котла держава відшкодовує - 20%, на утеплення - 30%, річна ставка встановлена банком за даною програмою - 25%, перший внесок від загальної суми кредиту – 10%. Документи які потрібні для оформлення державного кредиту, це  паспорт, код та рахунок-фактура з магазину.

  Комерційний директор ТОВ «Епіцентр» Плюшко Ю.С. та комерційний директор ТОВ «Нова Лінія» Новосельський О.М. повідомили, що дана програма є абсолютно прозорою, а саме банки заключають угоди з ТОВ «Епіцентр», ТОВ «Нова Лінія» та ТОВ «Мастер-енерго» на кредитування товарів за державною програмою енергоефективності. Начальник відділу комплектації ТОВ «Нова Лінія» Сорока О.В. повідомила про наявності в магазині товару який  зазначений в переліку та його вартість відшкодовується за даною державою Програмою.

  Директор ТОВ «Мастер-енерго»  Гладкий В.О. повідомив, що ТОВ «Мастер-енерго»  реалізує котли «Ретро» потужністю від 10 кВт до 1,5 мВт, які можуть опалювати приміщення від 100 м2до 2000 м2 вартістю від котла 14,0 тис. грн.. до 712,0 тис. грн..

  Семінар з енергозаощадження

   

  Семінар з енергозаощадження

   

  Термінова нарада

      4 серпня поточного року голова Васильківської районної державної адміністрації Одинець В.І. провів термінову робочу нараду у зв’язку зі зміною постачальника газу для населення та інших споживачів . Зустріч...

  Розширтна нарада щодо ситуації на "БРСМ-нафта"

    11червня поточного року о 15.00 за дорученням голови районної державної адміністрації В.І.  та за його участі відбулась розширена нарада з сільскими та селищними головами керівниками структурних підрозділів...

  Проект розпорядження. Архівний сектор

      Про внесення змін до розпорядження голови Васильківської районної державної адміністрації від     17 жовтня 2011 року №1818 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним...

  Реєстраційна служба

                      Посада              ПІБ Телефон В.о. начальника  реєстраційної служби Єпіфанов Олександр Володимирович ...

  ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2014

    Друга ліга Пропущені матчі · АКАДЕМІК (с.Пшеничне) – ЯГУАР (с.Ковалівка) –7:1(І тур) · ФЕНІКС (с.Кожухівка) – ЯГУАР (с.Ковалівка) – 3:1 (ІІІ тур) · ГВОЗДІВ (с.Гвоздів) –...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031