ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ

  ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ

   

  17 липня 2018 року під головуванням першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Верещака проведено виїзну підсумкову нараду за результатами роботи Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в І півріччі 2018 року на ТОВ Фірма «О.Д. Пролісок». На нараді були присутні голова Велико-Вільшанської сільської ради Світлана Гайдаєнко, заступник генерального директора ТОВ Фірми «О.Д. Пролісок» Євген Янковський, директор департаменту виробництва Олена Потребчук, працівники управління та працівники підприємства.

  ТОВ Фірма «О.Д. Пролісок» (http://symbiter.ua/uk/) є одним з найкращих роботодавців та одним з найкращих платників Васильківського району, завдяки якому наповнюються місцеві бюджети та бюджет Пенсійного фонду. На підприємстві працює 143 особи, середня заробітна плата яких на рівні середньообласного показника по галузі.

  Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області тісно співпрацює з підприємством, на якому неодноразово проводилися зустрічі з трудовим колективом, виїзні прийоми громадян, значною є співпраця з кадровою службою в частині перевірки та підготовки документів майбутніх пенсіонерів.

  Перед початком наради перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Верещак та начальник управління Ганна Проскурня відвідали Велико-Вільшанську сільську раду та відділення поштового зв’язку в с. Велика Вільшанка, провели опитування пенсіонерів.

  На нараді звітували начальник управління, заступники начальника управління та керівники відділів, які проінформували про позитивні напрацювання та проблемні питання, над вирішенням яких необхідно працювати у подальшому. Зокрема зазначили, що на обліку в управлінні перебуває 28655 пенсіонерів, середній розмір пенсійної виплати яких складає 2351,86 грн. До управління надійшло 3462,4 тис. грн зі сплати страхових внесків та відшкодування пільгових пенсій, що становить 142,2% виконання плану, загальна заборгованість з платежів до управління становить 1028,4 тис. грн, що на 35 тис. грн менше до початку На веб-порталі електронних послуг зареєстровано 21397 користувачів. Особливу увагу звернули на обслуговування громадян, зокрема,  на віддалених робочих місцях. У Васильківському районі функціонує 3 пункти обслуговування громадян  (смт. Глеваха, смт. Калинівка, смт Дослідницьке) та 2 агентські пункти (с. Барахти, с. Яцьки), де протягом першого півріччя прийнято понад 500 осіб.

  Підводячи підсумки наради Василь Верещак позитивно оцінив роботу управління та наголосив на співпраці з місцевими органами виконавчої влади та фіскальною службою, на необхідності активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо детінізації та легалізації заробітної плати.

  Після закінчення підсумкової наради першим заступником начальника головного управління Пенсійного фонду України Київської області Василем Верещаком та головним спеціалістом управління Оленою Журавель проведено виїзний прийом громадян для працівників підприємства.

  По завершенню заходу заступником генерального директора ТОВ Фірми «О.Д. Пролісок» Євгеном Янковським проведено екскурсію, під час якої присутні мали змогу ознайомитися з виробництвом та повним переліком продукції, яка є природним шляхом зміцнення здоров'я і підвищення якості життя людини та виробляється підприємством.

  Нарада

    19 червня  у рамках виконання Плану заходів координації спільних дій відомств по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників була проведена спільна нарада за участі начальника Васильківського...

  Захід в рамках Меморандуму між Пенсійним фондом України та ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс»

    Захід в рамках Меморандуму між Пенсійним фондом України та ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс» 23 травня 2018 року у Васильківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбулась...

  Підсумки роботи Васильківського об'єднаного управління пенсійного фонду України

    20 лютого 2018 року, під головуванням першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Верещака, відбулася підсумкова нарада за результатами роботи Васильківського...

  Підсумкова нарада Пенсійного фонду.

    ПІДСУМКИ ПІДВЕДЕНО, ЗАВДАННЯ ВИЗНАЧЕНО 17.10.2017 під головуванням першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещака Василя Миколайовича була проведена підсумкова...

  відбулася нарада за підсумками комплексного аудиту

    23 березня 2016 року в приміщенні малої зали Васильківської райдержадміністрації відбулася нарада за підсумками комплексного аудиту стану надходження і використання коштів Васильківського об’єднаного управління...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031