РОЗ’ЯСНЕННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УЧНЯМ ТА ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕКТИВУ НВК «КОВАЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ»

  Раздел: Новини » Новини району Дата публикации: 23-03-2018, 14:44

  РОЗ’ЯСНЕННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УЧНЯМ ТА ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕКТИВУ НВК «КОВАЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ»

   

  Начальник об’єднаного управління Ганна Проскурня, перший заступник начальника Ніна  Задорожна, заступник начальника Валентина Метьолкіна та заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Алла Петреченко на запрошення директора НВК «Ковалівська гімназія» Васильківського району Київської області Наталії Нестеренко 21 березня  провели зустріч з учнями старших класів та трудовим колективом гімназії. Метою заходу було роз’яснення діючого пенсійного законодавства та змін до нього.

  З учнями старших класів було обговорено питання легальної заробітної плати і офіційного працевлаштування, як гарантію їх соціальної захищеності та продемонстровано ролик  «Максимова «тінь». Розповіли, що отримуючи заробітну плату в конверті, людина позбавляє себе достойної пенсії та соціальних гарантій. Порушили питання зарахування до страхового стажу періодів навчання у вищих навчальних закладах.

  Зацікавили учнів і сучасні технології, які використовують у своїй роботі фахівці управління, зокрема, веб-портал електронних послуг  Пенсійного фонду України, за допомогою якого кожен зареєстрований на ньому має можливість відстежити розмір нарахованої заробітної плати, з якої роботодавець робить відрахування єдиного внеску та проконтролювати правильність і регулярність таких нарахувань.

  Трудовому колективу гімназії були доведені основні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» №2148 від 03.10.2017. З допомогою комп’ютерної техніки продемонстровано можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду та способи реєстрації на ньому. Всі присутні дійшли до твердого переконання, що необхідність відслідковувати свій стаж - це обов’язок кожної застрахованої особи. Особливу увагу приділили питанню щодо призначення пенсії за вислугою років вчителям та вік виходу на пенсію.

  На завершення провели особистий прийом всіх охочих пенсіонерів та надали грунтовні пояснення кожному. На прийом звернулося  16 осіб.

  З людьми, які ще не досягли пенсійного віку, було проведено навчання у форматі «Школа майбутнього пенсіонера», зосередили увагу  на можливості завчасного подання документів, необхідних для призначення пенсії та надали їх перелік.

  Як результат, під кінець зустрічі всі присутні виявили бажання та подали заяви для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Також, роздано буклети з пенсійної тематики та запропонована підписка на газету «Пенсійний кур’єр».

  Традиційно по завершенню заходів, з учасниками проведено флешмоб під гаслом: «Легальна заробітна плата сьогодні – це впевненість у завтрашньому дні».

   

   

  ЗУСТРІЧ З ТИМЧАСОВО БЕЗРОБІТНИМИ

    Керівництвом та спеціалістами постійно проводяться зустрічі з тимчасово безробітними громадянами. Одна з таких зустрічей відбулася 21 лютого 2018 року в приміщенні Васильківського міськрайонного центру зайнятості, яку...

  ЗУСТРІЧ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

    Співпрацюючи з Васильківським міськрайонним  центром зайнятості населення, спеціалісти Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області систематично проводять семінари для...

  ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В СЕЛІ ДАНИЛІВКА

    Традиційно, день Пенсійного фонду України в селі Данилівка розпочався в сільській раді. Ніна Задорожна– перший заступник начальника управління, Валентина Метьолкіна – заступник начальника управління, Олена...

  ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В СЕЛІ САЛИВОНКИ

    З початком нового навчального року традиційним стало проведення Дня Пенсійного фонду в селах Васильківського району. Вчитель в селі –це носій нових знань для дітей. Відтепер у нашому районі склався дружній тандем...

  Про реформування пенсійної системи України директорам навчальних закладів Васильківського району

      16  серпня 2017 року відбувся семінар з директорами шкіл, гімназій та НВК  Васильківського району  в залі засідань Васильківської РДА. Під час  семінару заступник начальника Васильківського...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031