Новини Васильківської ОДПІ

  Раздел: Новини району, Новини Васильківської ОДПІ Дата публикации: 24-09-2014, 15:37

   

  За результатами річного декларування 273 жителів Васильківщини та Фастівщини сплатили до казни місцевих бюджетів понад 1950 тис. гривень

  Під час проведення кампанії декларування у 2014 році до Центрів обслуговування платників податків Васильківської ОДПІ завітало 976 громадян. Усього громадянами регіону задекларовано 168799 тис. гривень доходів За результатами поданих декларацій задекларовано самостійно нарахованих податкових зобов’язань, що підлягають сплаті до бюджету, на суму понад 1950 тис. гривень.

  Найбільшу суму задекларували громадяни, які отримали спадщину – 117 громадянина на суму доходу 15036 тис. гривень, з яких було сплачено до бюджету більше 850 тис. гривень податку на доходи з фізичних осіб.
  За даними поданих декларацій у поточному році 15 громадян, які у 2013 році отримали іноземні доходи, задекларували майже 3755 тис. гривень таких доходів, з яких було сплачено до бюджету більше 664 тис. гривень податку.
  Майже 1861 тис. гривень склав дохід 21 жителя Васильківщини та Фастівщини від здачі в найм нерухомого майна (крім земельної діялянки). Бюджет отримав більше 182 тис. гривень.
  Також 4 громадянина - нерезедента задекларували майже 546 тис. гривень доходів, з яких було сплачено до бюджету 109 тис. гривень.
  30 громадян, які у 2013 році отримали доходи від продажу нерухомого майна, подали декларації, в яких задекларували 86776 тис. гривень доходів, з яких було сплачено до бюджету у 2014 році більше 71 тис. гривень.
  Серед загальної кількості декларантів, якими подано декларації до Васильківської ОДПІ у 2014 році 11 мільйонерів. Вони поповнили місцеві бюджети Васильківщини та Фастівщини, відповідно до поданих декларацій, понад 67 тис. гривень.
  Проте, 703 громадянина, які подали декларації про отримані протягом 2013 року доходи, претендували на податкову знижку. За результатами розгляду та перерахунку декларацій, їм було повернуто з бюджету близько 1025 тис. гривень. При цьому левову частку коштів склали виплати податкової знижки за навчання – понад 802 тис. гривень та іпотечне кредитування – понад 151 тис. гривень.
  Васильківська ОДПІ нагадує, що у відповідності до п. 166.1.2 ст. 166 Податкового кодексу України, податкові декларації для нарахування податкової знижки подаються до 31 грудня наступного за звітним податкового року.
  Декларуючи свої доходи, громадяни, окрім виконання свого конституційного обов’язку, роблять внесок у економічний та соціальний розвиток країни.

  Васильківська ОДПІ

  Сучасний електронний сервіс Державної фіксальної служби

  Електронний сервіс Державної фіскальної служби України - Інформаційно-довідковий ресурс - це ресурс, в якому розміщена інформація з питань щодо оподаткування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та електронного цифрового підпису, іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС.
  Інформація підготовлена працівниками Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, який безпосередньо займається питаннями консультування всіх зацікавлених у цьому юридичних і фізичних осіб.
  Нагадаємо, що Загальнодоступний інформаційно-довідковий сервіс запрацював у тестовому режимі з 1 січня 2014 року та об’єднує в собі понад 12 тисяч запитань - відповідей з „Бази знань”, 586 нормативних та інформаційних документів та 380 витягів з письмових консультацій.
  Скористатись Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом можна на офіційному порталі ДФС за посиланням: „Інформаційно-довідковий ресурс”, або за електронною адресою: http://zir.minrd.gov.ua.

  Васильківська ОДПІ

  Ідентифікаційний номер можна внести до паспорта

  Всі громадяни мають право внести до свого паспорту номер облікової картки платника податків (ідентифікаційного номеру). Кожен громадянин за власним бажанням може це зробити у будь-який час. Для цього потрібно звернутися до податкової інспекції за місцем проживання з відповідним проханням. Відмітка проставляється на сьомій, восьмій або дев’ятій сторінці паспорта.
  Така законодавча норма спрямована на покращення обслуговування платників податків. У першу чергу, вона стане корисною тим, хто вирішив звернутися за послугами до банківських установ, наприклад, за відкриттям або закриттям рахунку. За наявності відмітки у паспорті, банк зможе ідентифікувати особу без документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі.

  Васильківська ОДПІ

   

  Реєстраційна служба

                      Посада              ПІБ Телефон В.о. начальника  реєстраційної служби Єпіфанов Олександр Володимирович ...

  Серед переможців конкурсу юні жителі Васильківщини В

    В 2014 році Міністерством доходів і зборів України було проведено Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни». Проведення конкурсу - це одна з важливих форм співпраці податкових...

  ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Інформаційно-комунікаційний відділ

    Дітки переможці та лауреати творчого конкурсу з Київщини – за європейське майбутнє «Сьогодні – ви переможці! І сьогодні Україна – переможець! І ваше майбутнє – європейське. Я вітаю вас і всіх...

  Реєстраційна служба

                        Посада         ПІБ Телефон В.о. начальника  реєстраційної служби Єпіфанов Олександр Володимирович 2-41-02...

  Васильківське міськрайонне управління юстиції Київської області повідомляє:

    Міністерством юстиції із залученням Головних управлінь юстиції у Донецькій та Миколаївській областях спільно з Інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031