Президент представив нового голову Київської ОДА Максима Мельничука

  Раздел: Топ-Новини, Новини району Дата публикации: 3-02-2016, 11:55

  Президент представив нового голову Київської ОДА Максима Мельничука

  Президент Петро Порошенко представив колективу Київської обласної державної адміністрації нового керівника – Максима Мельничука. Він замінив на цій посаді Володимира Шандру, який кілька днів тому написав заяву про звільнення за власним бажанням.

  Глава держави привітав нового очільника Київської ОДА та вручив йому посвідчення. Президент висловив переконання, що Максим Мельничук, як людина із досвідом роботи у міжнародній діяльності, вчений, спеціаліст з інвестиційних та інноваційних проектів, зможе розвинути потенціал Київщини у нових напрямках. «Дуже важливо, що все його життя пов’язане зі столичним регіоном, з Київською областю», – зазначив Президент.

  Глава держави повідомив, що познайомився з новим очільником ОДА під час непростих переговорів щодо зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. «Максим був учасником переговорів і, як ніхто, добре знає ті можливості, які зона вільної торгівлі з ЄС відкриває для України в цілому», – наголосив Петро Порошенко.

  Президент звернув увагу на потенціал розвитку аграрного сектору країни в цілому та Київщини, зокрема, зазначивши, що доступ до нових ринків збуту та розширення використання можливостей призведе до збільшення надходжень до місцевого та центрального бюджету, появи нових робочих місць.

  «Хотів би привітати Вас, пане Мельничук, з новою роботою, а Київщину – з новими можливостями, що відкриваються завдяки вашим знанням, досвіду та менеджерським навичкам», – зазначив Петро Порошенко.

  За словами Президента, попри військові дії та економічну нестабільність, Київщина повинна активно працювати в інвестиційному напрямку. Вже запущено в роботу Агенцію регіонального розвитку, яка створюватиме інвестиційні проекти і шукатиме для них бізнес-партнерів. Триває активна робота по розвитку індустріальних парків. На сьогодні у різних районах Київщини є 16 таких майданчиків площею від 15 до 110 гектарів, на яких інвестор зможе створити та запустити виробничий процес. «Жодних бюрократичних перепон, багатомісячних очікувань», – наголосив Глава держави.

  Сформований інвестиційний паспорт Київської області, який включає 34 інвестиційних пропозиції вже найближчим часом. «Відтепер саме залучення інвестицій, наряду з децентралізацією, стає одним із ключових завдань місцевої влади, одним із ключових критеріїв оцінки ефективності діяльності обласних і районних адміністрацій. Якщо Ви, пане Максиме, оволодієте цими інструментами, ви зможете ефективно вирішувати соціальні проблеми, піднімати рівень життя людей і забезпечувати високу довіру Київщини до Вас», – звернувся до нового очільника області Президент.

  Глава держави подякував Володимиру Шандрі за роботу на посаді очільника області продовж останніх двох, можливо, найважчих років в новітній історії країни. Петро Порошенко підкреслив, що на пенсію Володимиру Шандрі ще рано, повідомивши про подальшу його роботу в якості Радника Президента. Глава держави відзначив, що екс-голові Київської ОДА не лише вдалося втримати ситуацію у регіоні, але й досягти розвитку соціально-економічних показників, де Київська область є одним із лідерів.

  У свою чергу, Максим Мельничук зазначив: «Буду виконувати і ділитися всіма навичками та вміннями для того, щоб дійсно Київська область стала тим регіоном, який стане пілотним, інноваційно-новітнім і буде давати приклад на всю Україну». Він висловив сподівання на продуктивну співпрацю з Київською обласною радою.

  За інформацією з офіційного сайту Президента України

  Президент підписав закон про державну службу

    В останній день 2015 року Президент України підписав Закон України «Про державну службу», який дає старт реформі системи державного управління. «Реформа державної служби значною мірою визначає успіх і...

  Президент з нагоди свята вручив ордери на нове житло воїнам АТО та родинам загиблих: Український народ шанує своїх героїв

    З нагоди Дня Збройних Сил України Президент Петро Порошенко вручив ордери і ключі від житла у новозбудованому мікрорайоні у місті Васильків Київської області родинам військових, які зараз захищають країну у зоні АТО, та...

  Співпраця громад Київщини з ЄС та ПРООН

    У приміщенні КОДА відбулося засідання обласної Координаційної ради з реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Третя фаза» у Київській області.  Під час засідання представники...

  Виїзне засідання обласного штабу із забезпечення своєчасного і організованого проведення комплексу осінньо-польових робіт у 2015 році.

    На базі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Л. Погорілого, що у селищі Дослідницьке Васильківського району,...

  У Василькові представили нового керівника міліції

    29 липня заступник очільника правоохоронного відомства Київщини Дмитро Ценов представив нового керівника Васильківського міськвідділу міліції Василя Первака.   На представленні, яке відбулося в актовій залі...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30