Оголошення

  Раздел: Громадська рада Дата публикации: 9-01-2017, 08:21

  З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, у зв’язку із закінченням терміну повноважень діючої Громадської ради при Васильківській районній державній адміністрації, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  Громадська рада утворила ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при  Васильківській районній державній адміністрації.

      Ініціативна робоча група вирішила провести установчі збори 13 березня 2017 року о 15.00 за адресою: м. Васильків, вул..Покровська4, зала  Васильківської районної державної адміністрації.

      Запрошуємо представників громадських організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, представників  інститутів громадянського суспільства надалі, які провадять свою діяльність на території Київської області, легалізованих відповідно до законодавства України, подати заявку для участі в установчих зборах Громадської ради при Васильківській районній  державній адміністрації.

   

  Порядок подання заяв:

   

       Заява подається у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства  (надалі ІГС) та засвідчена печаткою.

   

  До заяви додаються належним чином засвідчені додатки:

   

  - рішення ІГС про делегування представника для участі в ініціативній групі, засвідчене печаткою;

  - біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням: його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в ІГС, контактної інформації, участі представника ІГС в інших громадських радах ;

  - засвідчені копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС, засвідчена копія Статуту ІГС;

  - інформація про    отримання    ІГС,  як  володільцем  бази  персональних даних його членів, згоди  делегованого  ним представника на обробку його персональних даних;

  - інформація про результати діяльності ІГС на території Київської області (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом двох років до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше двох років,  за період діяльності).

       Документи приймаються відділом організаційної роботи та з питань внутрішньої політики Васильківської районної державної адміністрації в робочі дні, до 01 березня 2017 року за адресою: м. Васильків, вул..Покровська, 4  з 9.00 до 16.00 години, телефон 2-26-82.

   

  Протокол засідання громадської ради

    ПРОТОКОЛ засідання  громадської ради при Васильківській районній державній адміністрації [attachment=644]  ...

  Протокол засідання установчих зборів

    ПРОТОКОЛ засідання установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Васильківській районній державній адміністрації [attachment=643] ( завантажити)  ...

  Положення про Громадську раду

                                                                 ...


Васильківська районна державна адміністрація

08601, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 4
(045-71) 2-20-04 - приймальня
(045-71) 2-20-04 - сектор звернення громадян

(068)559-75-92 - Телефон чергового райдержадміністрації у неробочий час, вихідні та святкові дні

rda@vasilkivrda.gov.ua
rdavasilkiv@ukr.net
www.vasilkivrda.gov.ua
 
Президент України
Президент України
 
Урядовий Портал
Урядовий Портал
 
Київська ОДА
Київська ОДА
 
Міська Рада
Міська Рада
 
 
«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031